Ankara Led Ekran Kiralama

Hakkımızda

16 Ekim 2017      398 Okuma      , ,

kiralık led ekran, ankara led ekran, led ekran kirala

Led Ekran Kiralama

Kiralık led ekran, ankara led ekran, led ekran kirala Ankara fuar, düğün, kongre, toplantı, seminer, konser, açılış, lansman, ürün tanıtım ve bütün organizasyonlarınız için istediğiniz ölçülerde led ekran hizmeti vermekteyiz.

INDOOR (içmekan) LED EKRANLARIMIZ İLE İLGİLİ;

Bünyemizde bulunan 3mm – 5mm indoor led ekranlar ile kapalı mekan bütün organizasyonlarınız da sizler için kurulacak ebata göre HD görüntü kalitesi sunuyoruz. Okul ve mezuniyet tören leri için indirimli fiyatlarımız vardır.

OUTDOOR (dış mekan) LED EKRANLARIMIZ İLE İLGİLİ;

Bünyemizde bulunan 5mm – 7mm outdoor led ekranlar ile dış mekanda yapılacak organizasyonlarınız için hava koşullarına aldırış etmeden (kar, yağmur ve sıcak) yüksek çözünürlükte istediğiniz ebatlarda ekran kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

kiralık led ekran, ankara led ekran, led ekran kirala

BİZDEN FİYAT ALMADAN LED EKRAN KİRALAMAYIN.

Etkinliklerinize özel her ebatta ve her piksel aralığında profesyonel led ekran çözümlerimiz mevcuttur. Yapmanız gerek tek şey bizimle iletişime geçmek. Led ekran üzerinden her formatta görüntü gösterebilirsiniz. İster resim ister video her format da görselinizi kitlenize etkili biçimde sunmanıza yardımcı oluyoruz. Led ekran kiralama, ankara led ekran kiralama hizmeti için profesyonel ekibimiz tarafından kurulan led ekran ile ilgili program esnasında yaşanabilecek sıkıntılara karşılık olarak elektrik alt yapısı yedekli olarak kurulum sağlanıp, kullanılan yazılım programları orjinal lisanslıdır. Bütün etkinliklerinize özel çözümler sunuyoruz. Kurulacka ebat ve mekana göre bir gün önceden kurulum sağlayarak program gününden önce her şey hazır halde görüntü provalarınız için led ekranı hazır hale getiriyoruz. Ankara led ekran kiralama hizmeti için genelde outdoor tv ve dev ekran tabiri kullanılmaktadır. Eğer dev ekran ya da outdoor tv kiralamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Etkinliklerinize özel çözümler için ihtiyacınız doğrultusunda ya da alan keşifi aşamasında doğru led ekran modelini sizlere öneriyor ve belirlenen tarihte uyguluyoruz. Led ekran kiralama hizmeti için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak bizimle iletişime geçmek.

Led ekran kiralama hizmeti için bizden fiyat almadan kiralamayın. Uygun fiyat poltikasında kaliteden ödün vermeden bütün ihtiyaçlarınız için uygun led ekran ile buluşmanızı sağlıyoruz. İç ve dış mekan etkinlikleriniz için kurulacak ebata göre uhd ya da hd görüntü kalitesi almak mümkün. Etkinliğiniz için led ekran kiralama konusunda çözüm ortağınız oluyoruz.

kiralık led ekran, ankara led ekran, led ekran kiralan

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - www.ankaraledekrankirala.com
ankara led ekran kirala, ankara led ekran, ankara dev ekran, dev ekran kirala, led ekran, dev ekran